Easygo – znany portal turystyczny. Czy warto wyjechać z nim na wakacje?

easygoEasygo jest wiodącym portalem turystycznym w Polsce. Serwis wyróżnia się intuicyjnym interfejsem, prostotą obsługi oraz odpowiednio wyspecjalizowaną obsługą, która pomoże dobrać wyjazd odpowiedni do oczekiwań klientów. Serwis posiada ofertę kilkudziesięciu największych i najpewniejszych biur podróży. Wśród nich znajdują się najwięksi tacy jak Itaka, Triada, Tui, Alfa star czy Rainbow tours.

Portal oferuje wycieczki zarówno dla wybrednych jak i centusiów, którzy na wakacje nie chcą wydać całej swojej miesięcznej wypłaty. Więcej informacji o serwisie znaleźć można już na jego stronach.

Easygo - opinie konsumentów:

  1. korzystam z easy go od roku co najmniej. Jak dotąd nie można mieć do niego większych zastrzeżeń. Ciekawa oferta i pomocna obsługa zasługują na plus.

  2. Szukam tam sposobów na spędzenie wakacji jak i urlopów w ciągu roku stosunkowo często, jako że maja u siebie sporo ofert różnych biur. Ceny wydają się niewygórowane w stosunku do tego co oferuje konkretne biuro podróży. Ogólnie rzecz ujmując portal można polecić.

  3. Jest jednym z niewielu biur, które maja specjlne oferty dla singli. Kupiłam u nich urop w Portugalii nie żałuje. Bardzo fajnie sie bawiłam. Fajen impresy organizowane w hotelu

  4. a ja sie nie zgodze sie z tymi wyjazdami singli. mi sie średnio podobało;p drugim razem juz bylem z przyjaciółmi i bylo o wiele lepiej. Samo biuro w porzadku.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here