Eurolot – warto skorzystać?

eurolotEurolot to operator, który świadczy usługi przewozowe między największymi polskimi portami lotniczymi, obsługujący również porty zagraniczne. Spółka Eurolot S.A. powstała 19 grudnia 1996 roku, od 1 lipca 2011 roku Eurolot zaczął realizować loty swojej własnej siatki połączeń pod marką handlową eurolot.com. Eurolot jest w stanie wykonać czarterowe loty, dla grup zorganizowanych liczących do 78 pasażerów, ich zasięg obejmuje wszystkie porty lotnicze w kraju i Europie, jeżeli tylko mogą tam lądować samoloty linii.

Na potrzeby takiego lotu Eurolot wypożycza samolot wraz z wykwalifikowaną załogą, oferując pełen zakres standardowych usług cateringowych, modyfikowany na życzenie zamawiającego. W skład floty linii Eurolot wchodzi 11 turbośmigłowych samolotów typu Bombardier Q400 NextGen, 5 turbośmigłowych samolotów ATR72-202 oraz 3 turboodrzutowch samolotów średniego zasięgu typu Embraer 175.

Eurolot - opinie użytkowników:

  1. miałem zabawną sytuację raz ze zarezerowalem bilet przez eurolot i na lotnsku okazało się, ze nie ma mnie na liscie pasażerów…babka jednak podzwoniła i ostatecznie wsiadłem do samolotu, zdarzylo się to jednak raz, nie raz z nimi latałem i było ok.

  2. nie mam to nich większych uwag, czasem drobne problemy natury technicznej, ale jak do tej pory zawsze w milej atmosferze było to wyjaśniane na moją korzyść, wiec nie narzekam na nichZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here