Stena Line – znany operator promowy. Czy rejsy promem są opłacalne?

stenalineStena Line jest jednym z najpopularniejszych oraz największych operatorów promowych na świecie. Flota składa się obecnie z 35 promów, które regularnie kursują po wodach Skandynawii i Wielkiej Brytanii.

W chwili obecnej firma zatrudnia około 6 tysięcy pracowników, z których dwie trzecie to załogi promów. Główna siedziba firmy znajduje się w Goteborgu. Firma może pochwalić się zwiększającą się popularnością swoich usług. Doprowadziło to do tego, ze w 2010 roku z jej usług skorzystało ponad 15 milionów pasażerów.

Stena Line - opinie konsumentów:

  1. Organizowaliśmy tam rejsy integracyjne dla pracowników i do tego celu promy tej firmy nadają się wyśmienicie (świetna zabawa, wygoda i niesamowite wrażenia). Taka podróż naprawdę zbliża ludzi.

  2. byłem na rejsie z żona i dzieckiem w tamtym roku i jako, zę by to nasz pierwszy taki wypad to było pełno wrazem, mamy zamiar powtórzyc go za rok;)

  3. Bylismy tamtym roku na rejsie. Wszsytko było fajnie zorganizowane. człowiek sie nie nudził.Obsługa bardzo miła. moge z czystym sumieniem polecic.

  4. Własnie wrocilimy z rejsu. Bylo bardzo fajnie. Ogolnie operatora mozna polecic tylko trzeba sprawdzic dokumnety potwierdzające rejestracje bo zdarzają im sie wpadki;pZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here