Stena Line – znany operator promowy. Czy rejsy promem są opłacalne?

stenalineStena Line jest jednym z najpopularniejszych oraz największych operatorów promowych na świecie. Flota składa się obecnie z 35 promów, które regularnie kursują po wodach Skandynawii i Wielkiej Brytanii.

W chwili obecnej firma zatrudnia około 6 tysięcy pracowników, z których dwie trzecie to załogi promów. Główna siedziba firmy znajduje się w Goteborgu. Firma może pochwalić się zwiększającą się popularnością swoich usług. Doprowadziło to do tego, ze w 2010 roku z jej usług skorzystało ponad 15 milionów pasażerów.

Stena Line - opinie konsumentów:

 1. Organizowaliśmy tam rejsy integracyjne dla pracowników i do tego celu promy tej firmy nadają się wyśmienicie (świetna zabawa, wygoda i niesamowite wrażenia). Taka podróż naprawdę zbliża ludzi.

  Odpowiedz
 2. byłem na rejsie z żona i dzieckiem w tamtym roku i jako, zę by to nasz pierwszy taki wypad to było pełno wrazem, mamy zamiar powtórzyc go za rok;)

  Odpowiedz
 3. Bylismy dwa razy. Za akzdym razem bylo inaczej ale fajnie. obsługa ok.Nawet moja zona byla zadowolona a jej trudno dogodzić;p

  Odpowiedz
 4. Bylismy tamtym roku na rejsie. Wszsytko było fajnie zorganizowane. człowiek sie nie nudził.Obsługa bardzo miła. moge z czystym sumieniem polecic.

  Odpowiedz
 5. Własnie wrocilimy z rejsu. Bylo bardzo fajnie. Ogolnie operatora mozna polecic tylko trzeba sprawdzic dokumnety potwierdzające rejestracje bo zdarzają im sie wpadki;p

  Odpowiedz
 6. Fajna alternatywa dla tradycyjnych wyjazdów. mi sie bardzo podobało, obsługa miła, atrakcji sporo. Nan pewno jeszcze skorzystam

  Odpowiedz

Dodaj komentarz