Snowtrex – zimowe wycieczki zagraniczne. Czy wyjazd się opłaca?

Snowtrex – zimowe wycieczki zagraniczne. Czy wyjazd się opłaca?

[kkstarratings]Snowtrex jest serwisem, który oferuje zimowe wycieczki zagraniczne. Właścicielem portalu jest firma niemiecka TravelTrex GombH. Swoją działalność rozpoczęła w 1999 roku . W 20005 roku firma rozszerzyła swoją działalność o rynek polski, a następnie francuski i angielski.

Dwa lata później firma wprowadziła do oferty wycieczek zimowych wycieczki w okresie letnim. Obecnie firma zatrudnia około 100 osób. Snowtrex jest bezpośrednim organizatorem wycieczek.

Strona Snowtrex. Źródło: http://snowtrex.pl

Portal oferuje różne rodzaje wyjazdów. Pierwszym z nich jest urlop rodzinny, czyli oferta skierowana dla rodzin. Istnieje możliwość skorzystania z kursu narciarskiego dla dzieci. Drugą kategorią są wycieczki low cost, których ceny nie są wysokie. Dla osób szukających krótkich wyjazdów serwis przygotował kategorie krótki urlop( 2- 5 dni).

Wycieczki tego typu organizowane są do Czech, Włoszech, Niemiec oraz Szwajcarii. Osoby, które chcą połączyć aktywny odpoczynek z relaksem w SPA mogą skorzystać z oferty Wellness.

Noclegi rezerwowane są w hotelach SPA, a zabiegi (masaże, sauna basen zabiegi kosmetyczne, itp.) są wliczone w cenę wycieczki. Wycieczkę można zarezerwować na dwa sposoby: na stronie internetowej lub telefonicznie. Przeważnie w koszt wyjazdu wliczony jest karnet narciarski. Wycieczki są 7-dniowe.

Ponadto serwis ma opcję Gwarancji Niskiej Ceny, czyli jeżeli klient znajdzie tańszą ofertę z takimi samymi warunkami Snowtrec obniży cenę o 50 złotych.

Click to rate this post!
[Total: 7 Average: 2.6]

Snowtrex - opinie z forum:

 1. rezerwuje tam wczasy w zimie praktycznie akzdego roku (ostatnio tylko ze wzgledu na kiepskie fundusze nie udało nam sie pojechac). Ogólnie mozna polecic ze wzgledu na niezłe ceny i miłą obsługę

  Odpowiedz
 2. Byłem z nimi dwa razy na nartach. wszsytko było w porządku i najważniejsze ze karnety na szusowanie wliczone jest w cene i nie trzeba sie o nic martwić

  Odpowiedz
 3. Byłem na trzech wyjazdach organizowanych przez nich. Ostatnio wzielismy naszego syna no i mały mógł sie uczyc pod okiem instruktora a my spokojnie szusowac na nartach.Za kazdym razem nie było wiekszcyh problemów. Ceny tez ok.

  Odpowiedz
 4. Byłem dwa razy od nich na nartach i było bardzo fajnie tylko patrzcie cz w cenie wyjazdu jest tez karnet bo jednak nie zawsze jest;p

  Odpowiedz
 5. od dwóch lat korzystam z snowtrex. Mają duzy wybór, poza tym jest sporo wyjazdów typowo dla narciarzy. Obsługa tez w porządku

  Odpowiedz
 6. a korzystał ktos z oferty Welness? Nie ukrywam, ze byłaby do dla nas fajna opcja. ja regenerowałabym siły w SPA a mój mąż jździłby na stoku

  Odpowiedz
  • w 2014 jak sie sprawuje?? ktos byl??

   Odpowiedz
 7. jeżdziłem ze snowtrexem i wszystko zawsze było w porządku,ale mniej więcej od 2015r tanio z nimi wcale nie jest tanio i bez problemu można znależć tańsze narty(mówimy o tym samym hotelu,tym samym terminie i świadczeniach)jak im pokazałem taką tańszą ofertę,to nie dość,że nie obniżyli swojej,to mnie kompletnie olali.no to ja też ich olałem.

  Odpowiedz
 8. Więcej nie polecam tego Biura.
  Zapłaciłem za wycieczkę do Włoch Cavalese – oczywiście zrezygnowałem z obawy na obecną tam sytuację . Jako długoletni konsument firmy, poprosiłem o wyznaczenie innego terminu lub zwrot wpłaty dostałem odpowiedź: sytuacja we Włoszech jest opanowana, można śmiało jechać, granice pootwierane itd…” nie ma możliwości przeniesienia na inny termin ani zwrotu wpłaty.
  Skandal, nie polecam tej tym bardziej, że będąc w hotelu w Austrii kilka miesięcy wcześniej zostaliśmy oszukani.

  Odpowiedz
 9. Witam,

  ja również wycofałam sie z wyjazdu do Włoch- prawie 2 tyg temu, do dziś nie otrzymałam zwrotu pieniedzy( za 4 osoby!), biuro mnie olewa, też mi wmawiali że śmiało można jechać, ale jak zapytałam kto zapłaci za mój pobyt tam na wypadek kwarantanny to odpisali że oni nie przewidują takiej opcji że będą za to płacić. Wiem że sytuacja jest nowa dla wszystkich, ale to trochę smierdzi oszustwem, nigdy więcej z nimi nigdzie nie pojadę i mam nadzieję że to biuro przestanie działać i to szybko.

  Odpowiedz
 10. Ostatnio sprzedali mi wyjazd do Les deux Alpes z karnetami dla 3os. A później napisali że nastąpiła pomyłka i mam dopłacić za karnety .Nie mogłem sie z nimi dogadać, szli w zaparte, nie mam czasu na chodzenie po sądach więc odpuściłem bo zamiast 3500 wyjazd kosztowałoby 5500 a to żadna promocja gdy rezerwuje się wyjazd zimowy w lecie.Wcześniej jeźdjeździłem kilka razy. Teraz nie polecam!!!

  Odpowiedz
 11. Dzień dobry,

  niestety również nie polecam. Czuję się oszukana. Zarezerwowaliśmy wyjazd do Austrii i musieliśmy dokonać rezygnacji części uczestników. Mimo, że zgłosiliśmy to sporo wcześniej otrzymaliśmy informacje, że mogą zwrócić tylko za karnet – za niewykorzystany pobyt już nie. Nawet częściowo.
  Okropny kontakt z aroganckimi paniami na infolinii – wszystko tylko mailowo. Jestem zaskoczona podejściem i chęcią wyłudzenia pieniędzy, niestety to jest bardzo krótkowzroczne podejście do współpracy. Niestety będę dochodzić sądownie zwrotu kosztów.
  NIE POLECAM!

  Odpowiedz
 12. wykupiłem wyjazd do Niemiec w zeszłym roku na narty. Po tym wprowadziły Niemcy kwarantannę dla dzieci. Próbowałam zrezygnować ale Oni nie chcieli. Pojechałem na Posterunek Policji przy granicy z Polską. Po tej informacji natychmiast oddali wszystkie pieniądze.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz