Turez.pl – rezerwacja hoteli on-line. Czy warto skorzystać?

Turez.pl – rezerwacja hoteli on-line. Czy warto skorzystać?

[kkstarratings]Turez jest to portal pełniący rolę internetowego biura podróży, który koncentruje się głównie na ofertach hoteli. Serwis należy do Blue T Group oraz reprezentuje hotels.com, której właścicielem jest Expedia. Turez.pl posiada certyfikat Polskiej Izby Turystyki i akredytację IATAN i ASTA.

Proces rezerwacji hotelu składa się z kilku etapów. Na początku klient wpisuje swoje preferencje w wyszukiwarkę, czyli miasto, w jakim ma znajdować się hotel, datę przyjazdu i wyjazdu, liczbę pokoi, jaka go interesuje oraz liczbę dorosłych i dzieci.

Strona Turez. Źródło: http://turez.pl

Po wypełnieniu tego formularza wyświetla się lista hoteli zgodna z wymaganiami. Użytkownik wybiera z tej listy hotel oraz pokój, jakim jest zainteresowany.

Kolejnym etapem rezerwacji jest wpisanie w formularzu swoich danych( wystarczą dane tylko jednej osoby) oraz wybór płatności. Można zapłacić przelewem bankowym albo kartą kredytową. Nie ma możliwości zapłacenia za pobyt na miejscu w hotelu. Istnieje możliwość zmiany lub zrezygnowania z rezerwacji.

Od hotelu zależy czy klient musi zapłacić za rezygnację. Po dokonaniu opłaty użytkownik otrzymuje potwierdzenie rezerwacji na adres mailowy, które może wydrukować.

W serwisie znajdują się oferty hoteli. Podawane ceny odnoszą się do pokoju, a nie jednej osoby. Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi np. śniadanie serwis umieszcza taką informację.

Ponadto portal ma w swojej ofercie usługę Gwarancja Najniższej Ceny, czyli jeżeli klient znajdzie w ciągu doby niższą ofertę od oferowanej przez Turez firma wystawi kartę na ta różnicę cenową, która można zapłacić kolejną rezerwację.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Turez - opinie z forum:

 1. rezerwacje skłądałem w tamtym roku, ale watpie zeby cos sie zmieniło. wtedy byłem zadowolony. wygoda, dobra cena, naprawde nie ma na co narzekac

  Odpowiedz
 2. Kilka razy rezerwowoałam u nich hotel wszystko odbylo sie sprawnie. Raz miałam problem ale wszystko sie wyjasniło.Można polecic.

  Odpowiedz
 3. Korzystam z ich usług zwłaszcza rezerwując nooclegi ssoim pracownikom na wyjazdy słuzżbowe. wszsytko przebiega szybko a i pracownicy nie narzekają. Cenowo tez jest ok.

  Odpowiedz
 4. szkoda ze nie mozna zaplacic za pobyt w hotelu. Mieliby wtedy pewnie wiecej klientów;p

  Odpowiedz
 5. moja praca wiąże sie z częstymi wyjazdami służbowymi dlatego turez jest dla mnie fajną opcją. Nie musze tracic duzo czasu na szukanie i rezerwacje.

  Odpowiedz
 6. Korzystam z usług Turez jak dotąd bez problemów szybka rezerwacja i obsługa. Dla mnie super.

  Odpowiedz
  • a w tym momencie mozna polecic tureaz czy cos sie sknociło?

   Odpowiedz
 7. Witam i od razu uderzam z pytaniem odnośnie oferty przygotowanej przez Turez. Czy rezerwując hotel, konkretnie mam tutaj na myśli Pragę, muszę być przygotowany na jakieś nieoczekiwane opłaty później na miejscu? I jeszcze jedna sprawa. Pokoje sa naprawdę tanie i czy to nie oznacza, że ich standard jest beznadziejny? Oferty ze strony są zgodne z rzeczywistością??

  Odpowiedz

Dodaj komentarz