Vacansoleil – luksusowe domki kempingowe. Czy wyjazd się opłaca?

Vacansoleil – luksusowe domki kempingowe. Czy wyjazd się opłaca?

[kkstarratings]Vacansoleil jest firmą, która oferuje luksusowe domki kempingowe w 16 państwach europejskich min. w Belgii, Portugalii, Włoszech, Francji, Hiszpanii, Luksemburgu i innych. Serwis ma w swojej bazie oferty 360 kempngów.

Klienci mają do wyboru noclegi w domkach, mobile homes oraz namiotach. Prezentowana marka liczy sobie ponad 40 lat doświadczenia i w okresie tym z jej usług skorzystało mnóstwo klientów Serwis oferuje swoim klientom różne promocje.

Strona vacansoleil. Źródło: http://vacansoleil.pl

Jedną z nich jest oferta dnia, gdzie można zaoszczędzić nawet do 50 %. Oferty zmieniają się codziennie. Poza tym, co tydzień wybierany jest kemping tygodnia, co wiąże się z promocyjnymi cenami. Osoby, które decydują się na wyjazd w ostatniej chwili mogą skorzystać z oferty lat minute lub z rezerwacji skasowanych.

Klient może zarezerwować kemping telefonicznie lub online. Istnieje możliwość dokonania rezerwacji wstępnej, która jest ważna dobę. Płatności dokonuje się w dwóch częściach. Pierwsza to koszty ubezpieczenia, opłata za rezerwację o część kosztów wynajmu.

Druga część powinna być zapłacona około dwa miesiące przed wyjazdem. Dokumenty potwierdzające rezerwację klient otrzymuje około 21 dni przed wyjazdem.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Vacansoleil - opinie użytkowników:

 1. Jeździmy z nimi na wakacje praktycznie co roku. Takie campingowe szaleństwo jest dużo bardziej ekscytujące niż jakiś nudny pobyt w hotelu. Ceny w porządku, miejsca do zwiedzania również bardzo fajne.

  Odpowiedz
 2. kempingi to jest to:D rok co rok jezdzimy z nimi na kemping i nie zamieniłbym takich wakacji na zadne ine

  Odpowiedz
 3. jeżdzimy na kempingi ze znajomymi co roku. W tamtym roku skorzytalismy z tej firmy i nie załujemy i ta swoboda;d. teraz tez planujemy.

  Odpowiedz
 4. Na kemping namowił mnie moj mąż ja wole bardziej komfrotowe warunki. Na miejsu przezyłam zaskoczenie bo warunki były naprawde bardzo ok a jeastem bardzo wymagajaca. No i ta atmosfera. To były jedne z lepszych moich wakaji. W tym roku mąż juz nie musiał mnie namawiac i zamówiliśm tutaj domek w portugalii.

  Odpowiedz
 5. Ja dokumenty potwierdzające rezerwacje otrzymałam dopiero dwa tygodnie przed wyjazdem;/ juz sie zaczelam denerowowac ze nie przyjdą w ogole

  Odpowiedz
 6. wraz z moimi znajomymi lubimy nocowac w domkach dlatego ten serwis jest dla nas fajną opcją. duzy wybór i mało formalnosci

  Odpowiedz
 7. Siema siema!!!! Ludzie, szukam osób, które były już na wakacjach z Vacansoleil, szczególnie chodzi mi o takie prawdziwe wyjazdy pod namioty. Widziałem ofertę wyjazdu do Chorwacji i jestem mocno zaskoczony jak wysoki standard jest tych namiotów. To w ogóle prawa??? Faktycznie tak mega fajnie wyglądają te namiociki???

  Odpowiedz

Dodaj komentarz