Odpoczne.pl – biuro podróży on-line. Portal wycieczkowy. Czy warto skorzystać?

odpoczneplBiuro podróży odpoczne.pl jest podmiotem pośredniczącym w organizowaniu wycieczek dla ludzi z całej Polski. Ma on do zaoferowania usługi kilkudziesięciu organizatorów (zarówno tych największych, jak i mniejszych, ale tak samo zaufanych). To, za co można polecić opisywaną firmę jest brak prowizji za organizowanie wycieczek, czyli płacimy tak samo (a w niektórych przypadkach taniej) niż gdybyśmy zamawiali tą samą wycieczkę bezpośrednio u organizatora.

Poprzez wprowadzenie swoistej gwarancji najniższej ceny  klienci biura mogą mieć pewność, że nie przepłacą, gdyż biuro zwraca różnicę w cenie jeśłi klient znajdzie taką samą wycieczkę, jednak zaoferowaną taniej. Opcja ta czyni firmę pomocną klientowi. Nie ma jednak informacji o tym, czy ktoś skorzystał już z takiej możliwości.

Kwestią, dzięki której osoby rok po roku wybierają opisywane biuro podróży jest też zapewne obsługa klienta, która dostępna jest 7 dni w tygodniu, a która to pomoże w wybraniu wycieczki odpowiadającej budżetowi danej grupy wycieczkowej. Poprzez kilkuletni pobyt na rynku firma postrzegana jest przez klientów jako uczciwa, pomocna i rzetelna.

Odpoczne.pl - opinie klientów:

  1. no to może ja zacznę. Z odpoczne.pl skorzystam już drugi raz w tym roku (poprzednio było na tamtych wakacjach) i jak teraz widzę za każdym razem obsługa jest tak samo niezmiernie miła i pomocna. W tamtym roku chciałam wyczaić jakieś dość tanie wakacje do ciepłych krajów no i firma ta znalazła fajną opcję (a całe wakacje były jak zawsze udane). tym razem nie będzie jakiś większych zmian (też ciepłe kraje) ale może gdzieś indziej niż zeszłego roku. Ogólnie polecam biuro

  2. Z usług tego biura korzystam już od dłuższego czasu. Jest dobry w przypadku kiedy mamy nieplanowany wcześniej wyjazd i chcemy aby ktoś doradził nam dobre miejsce na ostatnią chwilę. Obsługa firmy jest pomocna a same wakacje (spędzone w Egipcie) wspominam bardzo pozytywnie. Ogólnie jest bardzo w porządku.

  3. do jarek: my z zoną kupilismy trzy razy last minute bo przewanie decydujemy sie na urlp w ostatniej chwili. Moge polecic. za akzdym razem swietnie sie bawilismy i nie było wiekszych problemów.

  4. Ja wyjeżdzałam z nimi juz trzy razy. Za każdym razem było ok ale z tą obsługą 7 dni w tyygodniu nie jest tak do konca. Bo w czasie weekendu duzo trudniej jest sie z nimi skontaktowacZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here