Snowtrex – zimowe wycieczki zagraniczne. Czy wyjazd się opłaca?

Snowtrex jest serwisem, który oferuje zimowe wycieczki zagraniczne. Właścicielem portalu jest firma niemiecka TravelTrex GombH. Swoją działalność rozpoczęła w 1999 roku . W 20005 roku firma rozszerzyła swoją działalność o rynek polski, a następnie francuski i angielski.

Dwa lata później firma wprowadziła do oferty wycieczek zimowych wycieczki w okresie letnim. Obecnie firma zatrudnia około 100 osób. Snowtrex jest bezpośrednim organizatorem wycieczek.

Strona Snowtrex. Źródło: http://snowtrex.pl

Portal oferuje różne rodzaje wyjazdów. Pierwszym z nich jest urlop rodzinny, czyli oferta skierowana dla rodzin. Istnieje możliwość skorzystania z kursu narciarskiego dla dzieci. Drugą kategorią są wycieczki low cost, których ceny nie są wysokie. Dla osób szukających krótkich wyjazdów serwis przygotował kategorie krótki urlop( 2- 5 dni).

Wycieczki tego typu organizowane są do Czech, Włoszech, Niemiec oraz Szwajcarii. Osoby, które chcą połączyć aktywny odpoczynek z relaksem w SPA mogą skorzystać z oferty Wellness.

Noclegi rezerwowane są w hotelach SPA, a zabiegi (masaże, sauna basen zabiegi kosmetyczne, itp.) są wliczone w cenę wycieczki. Wycieczkę można zarezerwować na dwa sposoby: na stronie internetowej lub telefonicznie. Przeważnie w koszt wyjazdu wliczony jest karnet narciarski. Wycieczki są 7-dniowe.

Ponadto serwis ma opcję Gwarancji Niskiej Ceny, czyli jeżeli klient znajdzie tańszą ofertę z takimi samymi warunkami Snowtrec obniży cenę o 50 złotych.

Snowtrex - opinie z forum:

 1. rezerwuje tam wczasy w zimie praktycznie akzdego roku (ostatnio tylko ze wzgledu na kiepskie fundusze nie udało nam sie pojechac). Ogólnie mozna polecic ze wzgledu na niezłe ceny i miłą obsługę

  Odpowiedz
 2. Byłem z nimi dwa razy na nartach. wszsytko było w porządku i najważniejsze ze karnety na szusowanie wliczone jest w cene i nie trzeba sie o nic martwić

  Odpowiedz
 3. Byłem na trzech wyjazdach organizowanych przez nich. Ostatnio wzielismy naszego syna no i mały mógł sie uczyc pod okiem instruktora a my spokojnie szusowac na nartach.Za kazdym razem nie było wiekszcyh problemów. Ceny tez ok.

  Odpowiedz
 4. Byłem dwa razy od nich na nartach i było bardzo fajnie tylko patrzcie cz w cenie wyjazdu jest tez karnet bo jednak nie zawsze jest;p

  Odpowiedz
 5. od dwóch lat korzystam z snowtrex. Mają duzy wybór, poza tym jest sporo wyjazdów typowo dla narciarzy. Obsługa tez w porządku

  Odpowiedz
 6. a korzystał ktos z oferty Welness? Nie ukrywam, ze byłaby do dla nas fajna opcja. ja regenerowałabym siły w SPA a mój mąż jździłby na stoku

  Odpowiedz
  • w 2014 jak sie sprawuje?? ktos byl??

   Odpowiedz
 7. jeżdziłem ze snowtrexem i wszystko zawsze było w porządku,ale mniej więcej od 2015r tanio z nimi wcale nie jest tanio i bez problemu można znależć tańsze narty(mówimy o tym samym hotelu,tym samym terminie i świadczeniach)jak im pokazałem taką tańszą ofertę,to nie dość,że nie obniżyli swojej,to mnie kompletnie olali.no to ja też ich olałem.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz