Snowtrex – zimowe wycieczki zagraniczne. Czy wyjazd się opłaca?

snowtrexSnowtrex jest serwisem, który oferuje zimowe wycieczki zagraniczne. Właścicielem portalu jest firma niemiecka TravelTrex GombH. Swoją działalność rozpoczęła w 1999 roku . W 20005 roku firma rozszerzyła swoją działalność o rynek polski, a następnie francuski i angielski. Dwa lata później firma wprowadziła do oferty wycieczek zimowych wycieczki w okresie letnim. Obecnie firma zatrudnia około 100 osób. Snowtrex jest bezpośrednim organizatorem wycieczek.

Portal oferuje różne rodzaje wyjazdów. Pierwszym z nich jest urlop rodzinny, czyli oferta skierowana dla rodzin. Istnieje możliwość skorzystania z kursu narciarskiego dla dzieci. Drugą kategorią są wycieczki low cost, których ceny nie są wysokie. Dla osób szukających krótkich wyjazdów serwis przygotował kategorie krótki urlop( 2- 5 dni). Wycieczki tego typu organizowane są do Czech, Włoszech, Niemiec oraz Szwajcarii. Osoby, które chcą połączyć aktywny odpoczynek z relaksem w SPA mogą skorzystać z oferty Wellness.

Noclegi rezerwowane są w hotelach SPA, a zabiegi (masaże, sauna basen zabiegi kosmetyczne, itp.) są wliczone w cenę wycieczki. Wycieczkę można zarezerwować na dwa sposoby: na stronie internetowej lub telefonicznie. Przeważnie w koszt wyjazdu wliczony jest karnet narciarski. Wycieczki są 7-dniowe. Ponadto serwis ma opcję Gwarancji Niskiej Ceny, czyli jeżeli klient znajdzie tańszą ofertę z takimi samymi warunkami Snowtrec obniży cenę o 50 złotych.

Snowtrex - opinie użytkowników:

  1. rezerwuje tam wczasy w zimie praktycznie akzdego roku (ostatnio tylko ze wzgledu na kiepskie fundusze nie udało nam sie pojechac). Ogólnie mozna polecic ze wzgledu na niezłe ceny i miłą obsługę

  2. Byłem z nimi dwa razy na nartach. wszsytko było w porządku i najważniejsze ze karnety na szusowanie wliczone jest w cene i nie trzeba sie o nic martwić

  3. Byłem na trzech wyjazdach organizowanych przez nich. Ostatnio wzielismy naszego syna no i mały mógł sie uczyc pod okiem instruktora a my spokojnie szusowac na nartach.Za kazdym razem nie było wiekszcyh problemów. Ceny tez ok.

  4. a korzystał ktos z oferty Welness? Nie ukrywam, ze byłaby do dla nas fajna opcja. ja regenerowałabym siły w SPA a mój mąż jździłby na stoku

  5. jeżdziłem ze snowtrexem i wszystko zawsze było w porządku,ale mniej więcej od 2015r tanio z nimi wcale nie jest tanio i bez problemu można znależć tańsze narty(mówimy o tym samym hotelu,tym samym terminie i świadczeniach)jak im pokazałem taką tańszą ofertę,to nie dość,że nie obniżyli swojej,to mnie kompletnie olali.no to ja też ich olałem.

Oficjalna strona SnowtrexZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here