Turez.pl – rezerwacja hoteli on-line. Czy warto skorzystać?

turezTurez jest to portal pełniący rolę internetowego biura podróży, który koncentruje się głównie na ofertach hoteli. Serwis należy do Blue T Group oraz reprezentuje hotels.com, której właścicielem jest Expedia. Turez.pl posiada certyfikat Polskiej Izby Turystyki i akredytację IATAN i ASTA. Proces rezerwacji hotelu składa się z kilku etapów. Na początku klient wpisuje swoje preferencje w wyszukiwarkę, czyli miasto, w jakim ma znajdować się hotel, datę przyjazdu i wyjazdu, liczbę pokoi, jaka go interesuje oraz liczbę dorosłych i dzieci. Po wypełnieniu tego formularza wyświetla się lista hoteli zgodna z wymaganiami. Użytkownik wybiera z tej listy hotel oraz pokój, jakim jest zainteresowany.

Kolejnym etapem rezerwacji jest wpisanie w formularzu swoich danych( wystarczą dane tylko jednej osoby) oraz wybór płatności. Można zapłacić przelewem bankowym albo kartą kredytową. Nie ma możliwości zapłacenia za pobyt na miejscu w hotelu. Istnieje możliwość zmiany lub zrezygnowania z rezerwacji. Od hotelu zależy czy klient musi zapłacić za rezygnację. Po dokonaniu opłaty użytkownik otrzymuje potwierdzenie rezerwacji na adres mailowy, które może wydrukować.

W serwisie znajdują się oferty hoteli. Podawane ceny odnoszą się do pokoju, a nie jednej osoby. Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi np. śniadanie serwis umieszcza taką informację. Ponadto portal ma w swojej ofercie usługę Gwarancja Najniższej Ceny, czyli jeżeli klient znajdzie w ciągu doby niższą ofertę od oferowanej przez Turez firma wystawi kartę na ta różnicę cenową, która można zapłacić kolejną rezerwację.

Turez - opinie użytkowników:

  1. Korzystam z ich usług zwłaszcza rezerwując nooclegi ssoim pracownikom na wyjazdy słuzżbowe. wszsytko przebiega szybko a i pracownicy nie narzekają. Cenowo tez jest ok.

Oficjalna strona Turez.plZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here