eSKY – internetowe centrum podróży. Czy warto powierzyć mu swoje wczasy?

eskyeSKY to jest internetowe centrum podróży działające od 7 lat. Jest to portal, który zajmuje się sprzedażą biletów lotniczych, rezerwacją noclegów. Serwis oprócz biletów lotniczych ma swojej ofercie różne usługi i produkty turystyczne. Na portalu można wyszukać i zarezerwować noclegi w hotelu, czy też  oferty wczasów i wycieczek. W serwisie jest obecnie ok. 100 000 ofert hoteli. Ponadto można wykupić ubezpieczenie podróżne, które zapewnia pomoc min. w razie choroby, wypadku, opóźnienia lotu, kradzieży czy utraty bagażu, jak również w przypadku wcześniejszego powrotu. Portal ma za zadanie udzielać porad związanych z podróżami.

Na stronie internetowej możemy znaleźć informację, że eSKY jest liderem w sprzedaży biletów lotniczych w Polsce, a także jednym z ważniejszych w Rumunii i Bułgarii.  Ponadto jako jedyny portal  w Polsce ma w swojej ofercie bilety regionalnych przewoźników z Ameryki Południowej. Od listopada 2011 roku centrum prowadzi działalność w Brazylii pod nazwą eDestinos. eSKY jest agentem Międzynarodowego Stowarzyszenia Przewoźników Lotniczych. Centrum posiada w swojej ofercie bilety 130 tanich linii lotniczych,  400 przewoźników rejsowych. Portal zapewnia, ze nie pobiera opłat za rezerwację telefoniczną lub online oraz za wycofanie rezerwacji.

eSKY - opinie konsumentów:

  1. Korzystam z ich usług od dłuższego czasu i nigdy nie zawiodłam się. Miła obsługa, szybkość i dobre ceny. Jak dla mnie najlepsza obecnie opcja na rynku, jeśłi mówimy o tym segmencie.

  2. jak na razie mogę być zadowolona. Portal oferuje ciekawe opcje odnośnie przelotów krajowych i międzynarodowych. Sama obsługa jest bardzo pomocna a ceny niezbyt wygórowane.

  3. Kupuje tutaj czesto bilety z Krakowa do Warszawy zwiazku z wyjazdami służbowymi. Dotąd nie było problemów. teraz wykupilismy wycieczke do Egiptu i sie okaże jak sie spisza.

  4. Firma eSky nie poinformowała mnie, że mój lot został anulowany przez przewoźnika ponieważ pośrednik dokonał płatności niewłaściwą kartą płatniczą. O anulacji dowiedziałam się dopiero na lotnisku w Barcelonie TRZY 3 TYG PO FAKCIE! DO DZISIAJ NIE OTRZYMAŁAM ZWROTU PIENIĘDZY ZA NIEZREALIZOWANĄ USŁUGĘ! Teraz pozostaje tylko proces w Sadzie.

Oficjalna strona eSKYZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here