Biletylotnicze.pl – czy to się opłaca?

Biletylotnicze.pl – czy to się opłaca?

[kkstarratings]Biletylotnicze.pl jest portalem, który ma w swojej ofercie bilety lotnicze zarówno tanich linii lotniczych, jak i tradycyjnych przewoźników.

W przypadku tanich linii lotniczych do wyboru ją: Wizzair, Norwegian, Germanwings, easyJET. Natomiast w przypadku tradycyjnych przewoźników można wybierać spośród: KLM, LOT, Lufthansa, Australian, Swiss, Air France, Air Berlin, Turkish Airlines, Malev i inne. Biletylotnicze.pl należy do spółki akcyjnej eSKY.pl, która swoją siedzibę ma w Radomiu.

Przedsiębiorstwo na rynku turystycznym prowadzi działalność od ośmiu lat. Firma zajmuje się głównie sprzedażą biletów lotniczych oraz wycieczek przez Internet.

Biletylotnicze.pl swoje usługi kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i grupowych. Z ofert grupowych mogą przedsiębiorstwa, które chcą zorganizować swoim pracownikom wyjazd integracyjny, motywacyjny i szkoleniowy. Oferta biletów grupowych jest także skierowana np. do grupy znajomych, którzy chcą razem wyjechać na wakacje.

Strona Biletylotnicze.pl. Źródło: http://biletylotnicze.pl

Serwis ma w swojej ofercie zarówno bilety lotnicze do krajów europejskich, jak i Ameryki Północnej, Południowej, Azji oraz Australii.

Osoba, która chce zarezerwować bilet lotniczy może skorzystać z wyszukiwarki. Trzeba podać miejsce przylotu i wylotu, liczbę pasażerów (w tym dzieci oraz młodzież) oraz datę wylotu i przylotu. Można otrzymać bilet w wersji papierowej, który będzie do odebrania na lotnisku lub zostanie dostarczony przez kuriera. Można również otrzymać bilet w wersji elektronicznej na adres mailowy.

Click to rate this post!
[Total: 17 Average: 3]

Biletylotnicze.pl - opinie użytkowników:

  1. korzystał ktoś bo ceny nawet mogą byc?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz