eSKY – internetowe centrum podróży. Czy warto powierzyć mu swoje wczasy?

eSKY – internetowe centrum podróży. Czy warto powierzyć mu swoje wczasy?

[kkstarratings]eSKY to jest internetowe centrum podróży działające od 7 lat. Jest to portal, który zajmuje się sprzedażą biletów lotniczych, rezerwacją noclegów. Serwis oprócz biletów lotniczych ma swojej ofercie różne usługi i produkty turystyczne. Na portalu można wyszukać i zarezerwować noclegi w hotelu, czy też  oferty wczasów i wycieczek.

W serwisie jest obecnie ok. 100 000 ofert hoteli. Ponadto można wykupić ubezpieczenie podróżne, które zapewnia pomoc min. w razie choroby, wypadku, opóźnienia lotu, kradzieży czy utraty bagażu, jak również w przypadku wcześniejszego powrotu. Portal ma za zadanie udzielać porad związanych z podróżami.

Strona eSKY. Źródło: http://esky.pl

Na stronie internetowej możemy znaleźć informację, że eSKY jest liderem w sprzedaży biletów lotniczych w Polsce, a także jednym z ważniejszych w Rumunii i Bułgarii.  Ponadto jako jedyny portal  w Polsce ma w swojej ofercie bilety regionalnych przewoźników z Ameryki Południowej.

Od listopada 2011 roku centrum prowadzi działalność w Brazylii pod nazwą eDestinos. eSKY jest agentem Międzynarodowego Stowarzyszenia Przewoźników Lotniczych. Centrum posiada w swojej ofercie bilety 130 tanich linii lotniczych,  400 przewoźników rejsowych. Portal zapewnia, ze nie pobiera opłat za rezerwację telefoniczną lub online oraz za wycofanie rezerwacji.

Click to rate this post!
[Total: 3 Average: 2]

eSKY - opinie z forum:

 1. Korzystam z ich usług od dłuższego czasu i nigdy nie zawiodłam się. Miła obsługa, szybkość i dobre ceny. Jak dla mnie najlepsza obecnie opcja na rynku, jeśłi mówimy o tym segmencie.

  Odpowiedz
 2. jak na razie mogę być zadowolona. Portal oferuje ciekawe opcje odnośnie przelotów krajowych i międzynarodowych. Sama obsługa jest bardzo pomocna a ceny niezbyt wygórowane.

  Odpowiedz
 3. Bilety zarezerwowałem taniej o 5% niż na stronie przewoźnika – mieli jakieś
  pewnie dedykowane promocje.

  Odpowiedz
 4. Kupuje tutaj czesto bilety z Krakowa do Warszawy zwiazku z wyjazdami służbowymi. Dotąd nie było problemów. teraz wykupilismy wycieczke do Egiptu i sie okaże jak sie spisza.

  Odpowiedz
 5. Kupuje u nich dosyc czesto bilety. Zwłaszcza krajowe. korzystne ceny i profesjonalna obsługa. Oby tak dalej

  Odpowiedz
 6. Ja tylko u nich rezerwuje bilety. Tylko raz zdarzyla mi sie niemiła sytuacja z panią, ktora sie zajmuje obsługą klientów. nie bardzo chciala mi pomoc

  Odpowiedz
 7. Jeden z lepszych moim zdaniem tego typu portali. Profesjonalna obsługa.

  Odpowiedz
 8. mowicie o biletach lotniczych a jak z rezerwowaniem noclegów? tez sie sprawdzają?

  Odpowiedz
  • a w 2014 roku amcie jakies namiary na promocje etc w esky??

   Odpowiedz
 9. Firma eSky nie poinformowała mnie, że mój lot został anulowany przez przewoźnika ponieważ pośrednik dokonał płatności niewłaściwą kartą płatniczą. O anulacji dowiedziałam się dopiero na lotnisku w Barcelonie TRZY 3 TYG PO FAKCIE! DO DZISIAJ NIE OTRZYMAŁAM ZWROTU PIENIĘDZY ZA NIEZREALIZOWANĄ USŁUGĘ! Teraz pozostaje tylko proces w Sadzie.

  Odpowiedz
 10. Nie polecam korzystania z tej firmy. Złodziejstwo i robienie ludzi w balona w czystej postaci. Zakup biletów Wizz Air w eSky 2616,20zł Odprawę i karty pokładowe po dobowym oczekiwaniu zrobiłem sam na stronie Wizz Air i dostałem fakturę z Wizz Air na 2238zł czyli 378,20zl za free. Zapłaciłem eSky za nic 378,20zł czyste naciągactwo. eSky wysłał mi karty pokładowe które już miałem z Wizz Air nie wiem po co. Wszystkim znajomym i nieznajomym którzy będą chcieli mnie słuchać ewidentnie będę odradzał korzystanie z tej firmy.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz