Rezerwuje.pl – portal rezerwacji hoteli. Czy opłaca się zabukować hotel u nich?

rezerwujeRezerwuje.pl jest to serwis w którym można rezerwować miejsca w hotelach. Właścicielem portalu jest firma Global & Hotels Travel, która działa od 2005 roku i ma swoją siedzibę w Warszawie. Serwis swoją ofertę kieruje zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm i instytucji, czy urzędów. W systemie jest ponad 250 000 baz noclegowych na całym świecie i  5000 w Polsce. Serwis oferuje dane z systemów rezerwacji takich jak: PTQV, Netmedia, Booking, Travel Online, Merigo.

Warunki rezerwacji i anulacji każdego z systemów różnią się. Takie same warunki rezerwacji i anulowania mają PTQV, Netmedia i Merigo. Klient, który szuka miejsca noclegowego wpisuje w wyszukiwarkę miejsca, w którym ma znajdować się hotel. Następnie użytkownik wybiera czas przyjazdu, wyjazdu, liczbę pokoi, ilość osób oraz wymagany standard hotelu. Jeżeli klient rezerwuje nocleg dla ponad 8 osób może wykorzystać opcję rezerwacji grupowej.

Istnieją trzy typy rezerwacji. Pierwszą z nich jest rezerwacja online, czyli następuje od razu. Druga opcja to rezerwacja offline, która następuje po 24 godzinach. Operator sprawdza czy są wolne miejsca. Trzecia możliwość to rezerwacja offline  prezentacja hoteli na zapytanie. Podawane są dokładne adresy hoteli i użytkownik rezerwuje nocleg bezpośrednio w wybranym hotelu. Potwierdzenie rezerwacji użytkownik otrzymuje na adrese-mail, ktróe należy wydrukować i pokazać w hotelu. Ceny umieszczone w serwisie odnoszą się do pokoju a nie osoby.

Rezerwuje.pl - opinie użytkowników:

  1. No to moze sie wypowiem. Korzystalem kilka razy. maja w miare duzy wybor. i szybkie bukowanie. dla mnie to sie liczy bo wiecznie mam mało czasu. Obsługa tez niezla.

  2. Duzy wybór i rózne ceny. W tamtym roku wybieralismy sie wiekszą grupa do włoch i korzystalismy z rezerwacji grupowej .Wszystko przebiegło sprawnie. Hotel był w porządku. W tym roku tez pewnie skorzystamy

  3. Korzystałam kolejny raz i jak za każdym razem bez problemów. Tym razem zarezerwowałam hotel Mercure Grand w Warszawie i to o 180 zł taniej niż na HRS czy Booking.com, a jeszcze skorzystałam z 20 zł rabatu, mój szef się ucieszy że tak tanio :}}}

  4. Jak zwykle sprawnie i z miłą obsługą 🙂 Gdyby nie rezerwuje.pl nie miałabym jak rezerwować gdyż nie posiadam karty kredytowej a u nich mogę zapłacić przelewem i mam te same oferty co na booking!

  5. Niestety zawiodłam się, przypadkowo wcisnęłam złą datę i nawet po paru minutach nie mogłam zmienić ani anulować rezerwacji. Straciłam pieniądze i mnóstwo nerwów…ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here