TUI – warto skorzystać?

tuiTUI to niemiecka spółka akcyjna, świadcząca usługi w branży turystycznej z siedzibą w Hanowerze. Touristik Union International, bo tak brzmi pełna nazwa firmy, działa od roku 1968. Pod szyldem Tui na całym świecie działa ok. 3500 tysiąca biur podróży, 79 operatorów turystycznych i 37 agencji podróży, ponadto tui i 120 samolotów, 10 statków i 12 sieci hotelowych, w 28 krajach, do których zaliczamy łącznie 285 hoteli.

Zarząd spółki podaje, że w roku W roku 2007 firmy grupy TUI zatrudniały ponad 68 tysięcy osób, na świecie. W Polsce TUI działa od 22 lat i należy TUI Centrum Podróży i sieć TUI Family, notowanego na London Stock Exchange. Tui oferuje podróże, niemal do wszystkich najbardziej znanych ośrodków wypoczynkowych na świecie.

TUI - opinie użytkowników:

  1. Ten tui teoretycznie wcale nie ma takiej taniej oferty, ale ja raz z nimi pojechałem to chyba jeszcze nie raz to zrobioe bo bardzo mi się podobalo, dobre hotele, fajan oferta wakacyjna, mnie się podobało no i już 

  2. często się słyszy ze sa drodzy, ale za to za taka kase naprawdę lux wakacje, szkoda ze oferta nie zawsze bogata jednak 2 razy już pojechałem i było ok.

  3. wydaje mi się ze sa godni polecenia, firma znana i dlatego ich wybrałam bo trochę obawiam się o upadki tych biur i na tui się nie zawiodłam poki co

Oficjalna strona TUIZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here