Eurolot – warto skorzystać?

Eurolot – warto skorzystać?

[kkstarratings]Eurolot to operator, który świadczy usługi przewozowe między największymi polskimi portami lotniczymi, obsługujący również porty zagraniczne. Spółka Eurolot S.A. powstała 19 grudnia 1996 roku, od 1 lipca 2011 roku Eurolot zaczął realizować loty swojej własnej siatki połączeń pod marką handlową eurolot.com.

Eurolot jest w stanie wykonać czarterowe loty, dla grup zorganizowanych liczących do 78 pasażerów, ich zasięg obejmuje wszystkie porty lotnicze w kraju i Europie, jeżeli tylko mogą tam lądować samoloty linii.

Na potrzeby takiego lotu operator wypożycza samolot wraz z wykwalifikowaną załogą, oferując pełen zakres standardowych usług cateringowych, modyfikowany na życzenie zamawiającego.

W skład floty linii wchodzi 11 turbośmigłowych samolotów typu Bombardier Q400 NextGen, 5 turbośmigłowych samolotów ATR72-202 oraz 3 turboodrzutowch samolotów średniego zasięgu typu Embraer 175.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

Eurolot - opinie użytkowników:

 1. Nowy samolot, miła obsługa a dodatkowy plus to przekąska w cenie

  Odpowiedz
  • opyla sie z nimi latac teraz w 2014 roku??

   Odpowiedz
 2. miałem zabawną sytuację raz ze zarezerowalem bilet przez eurolot i na lotnsku okazało się, ze nie ma mnie na liscie pasażerów…babka jednak podzwoniła i ostatecznie wsiadłem do samolotu, zdarzylo się to jednak raz, nie raz z nimi latałem i było ok.

  Odpowiedz
 3. dobrą mają ofertę, sporo tych lotów, ceny stosunkowo atrakcyjne, szczególnie przy wcześniej rezerwacji. Polecam generalnie.

  Odpowiedz
 4. Kilka lotów mam za sobą i nie spotkałem się z problemami

  Odpowiedz
 5. mogliby trochę popracować nad systemem platnosci online bo często się wiesza, ale rezerwacje zawsze były w porządku i ceny dość przystępne.

  Odpowiedz
 6. nie mam to nich większych uwag, czasem drobne problemy natury technicznej, ale jak do tej pory zawsze w milej atmosferze było to wyjaśniane na moją korzyść, wiec nie narzekam na nich

  Odpowiedz

Dodaj komentarz