Vacansoleil – luksusowe domki kempingowe. Czy wyjazd się opłaca?

vacansoleil

Vacansoleil jest firmą, która oferuje luksusowe domki kempingowe w 16 państwach europejskich min. w Belgii, Portugalii, Włoszech, Francji, Hiszpanii, Luksemburgu i innych. Serwis ma w swojej bazie oferty 360 kempngów.

Klienci mają do wyboru noclegi w domkach, mobile homes oraz namiotach. Prezentowana marka liczy sobie ponad 40 lat doświadczenia i w okresie tym z jej usług skorzystało mnóstwo klientów Serwis oferuje swoim klientom różne promocje.

Jedną z nich jest oferta dnia, gdzie można zaoszczędzić nawet do 50 %. Oferty zmieniają się codziennie. Poza tym, co tydzień wybierany jest kemping tygodnia, co wiąże się z promocyjnymi cenami. Osoby, które decydują się na wyjazd w ostatniej chwili mogą skorzystać z oferty lat minute lub z rezerwacji skasowanych.

Klient może zarezerwować kemping telefonicznie lub online. Istnieje możliwość dokonania rezerwacji wstępnej, która jest ważna dobę. Płatności dokonuje się w dwóch częściach. Pierwsza to koszty ubezpieczenia, opłata za rezerwację o część kosztów wynajmu.

Druga część powinna być zapłacona około dwa miesiące przed wyjazdem. Dokumenty potwierdzające rezerwację klient otrzymuje około 21 dni przed wyjazdem.

Vacansoleil - opinie użytkowników:

  1. Jeździmy z nimi na wakacje praktycznie co roku. Takie campingowe szaleństwo jest dużo bardziej ekscytujące niż jakiś nudny pobyt w hotelu. Ceny w porządku, miejsca do zwiedzania również bardzo fajne.

  2. Na kemping namowił mnie moj mąż ja wole bardziej komfrotowe warunki. Na miejsu przezyłam zaskoczenie bo warunki były naprawde bardzo ok a jeastem bardzo wymagajaca. No i ta atmosfera. To były jedne z lepszych moich wakaji. W tym roku mąż juz nie musiał mnie namawiac i zamówiliśm tutaj domek w portugalii.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here