TUI – warto skorzystać?

TUI – warto skorzystać?

[kkstarratings]TUI to niemiecka spółka akcyjna, świadcząca usługi w branży turystycznej z siedzibą w Hanowerze. Touristik Union International, bo tak brzmi pełna nazwa firmy, działa od roku 1968.

Pod szyldem Tui na całym świecie działa ok. 3500 tysiąca biur podróży, 79 operatorów turystycznych i 37 agencji podróży, ponadto tui i 120 samolotów, 10 statków i 12 sieci hotelowych, w 28 krajach, do których zaliczamy łącznie 285 hoteli.

Strona TUI. Źródło: http://tui.pl

Zarząd spółki podaje, że w roku W roku 2007 firmy grupy TUI zatrudniały ponad 68 tysięcy osób, na świecie.

W Polsce TUI działa od 22 lat i należy TUI Centrum Podróży i sieć TUI Family, notowanego na London Stock Exchange. Tui oferuje podróże, niemal do wszystkich najbardziej znanych ośrodków wypoczynkowych na świecie.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

TUI - opinie użytkowników:

  • no wlasnie, a obecnie tzn w 2014 cos sie zmieniło w obsludze, ofercie itd???

   Odpowiedz
 1. Ten tui teoretycznie wcale nie ma takiej taniej oferty, ale ja raz z nimi pojechałem to chyba jeszcze nie raz to zrobioe bo bardzo mi się podobalo, dobre hotele, fajan oferta wakacyjna, mnie się podobało no i już 

  Odpowiedz
 2. często się słyszy ze sa drodzy, ale za to za taka kase naprawdę lux wakacje, szkoda ze oferta nie zawsze bogata jednak 2 razy już pojechałem i było ok.

  Odpowiedz
 3. wydaje mi się ze sa godni polecenia, firma znana i dlatego ich wybrałam bo trochę obawiam się o upadki tych biur i na tui się nie zawiodłam poki co

  Odpowiedz
 4. W zeszłym roku moje dorosłe dzieciaki były z nimi w grecji i chwili sobie wakacje, być może w tym roku ja tez się zdecyduje.

  Odpowiedz
 5. Bez większych problemów, rezerwacjha online nie zawsze działa, ale przez telefon się załatwi

  Odpowiedz
 6. Dzień dobry. Pierwszy raz w życiu chciałbym wynająć czartery, zakupić sobie bilety i z tego powodu mam pewne wątpliwości. Rezerwacji chcę dokonać przez Tui i moje pytanie jest jak w tym przypadku wygląda kwestia bagażu. Czy jest on w ogóle w cenie czy trzeba później za niego coś tam dopłacać???

  Odpowiedz

Dodaj komentarz