Bravofly – bilety lotnicze on-line. Czy warto skorzystać z ich oferty?

bravofly

Bravofly jest internetowym portalem prezentującym ofertę biletów lotniczych oraz hoteli na obszarze całej Europy. Serwis należy do Bravofly Group. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Szwajcarii. Poza tym  firma posiada swoje przedstawicielstwa w największych krajach Europy tj. Londynie, Milanie i Dublinie.

Serwis ma w swojej bazie oferty 400 linii lotniczych np. LOT, WizzAir, Air Berlin, Lufthansa, Ryanair, Tap Portugal, SkyEurope i inne . Oprócz biletów lotniczych i noclegów za pośrednictwem portalu można wynająć samochód. Serwis ma w swojej bazie także oferty restauracji i lokali.

Klient, który chce zarezerwować bilet lotniczy lub nocleg może skorzystać z wyszukiwarki. Po określeniu swoich wymagań (tj. miejsce wylotu i przylotu, termin, ile osób, miejsce noclegu) wyszukiwarka znajduje oferty, które spełniają wcześniej wymienione wymagania.

Wymagana przez serwis forma płatności to karta kredytowa (Visa Electron, MasterCard, VisaCard i inne). Nie ma możliwości płacenia w ratach.

Bravofly - opinie użytkowników:

  1. Korzystam z tego co mają na stronie od kilku miesięcy ( głównie są to bilety lotnicze i hotele w miejscach docelowych lotów). Firma w porządku. Nie można mieć większych czy mniejszych zastrzeżeń.

  2. Czasami korzystam z ich usług. Fajne jest to ze mozna kupic i bilet i zarezerowac hotel za jednym razem.Duzy wybór i rózne ceny. ogólnie jest ok.

  3. Moja opinia jest negatywna nie polecam dlaczego :zakupiłem bilet wraz z „ekskluzywną polisa no problem” która wśród wielu punktów ma również :
    zwrot kosztów za bilet w przypadku rezygnacji lub zmianę rezerwacji .
    Za połączenie z infolinia trzeba zapłacić kredyt kartą 6 eur za 15 min rozmowy .No ale cóż trzeba dzwonić bo musiałem zrezygnować lub zmienić datę lotu powrotnego z powodu choroby która zgodnie z zapisem jest uznawana jako powód rezygnacji. Po około 10 godz po zgłoszeniu za 6 eur otrzymałem informacje e-mailem że jest możliwość zmiany rezerwacji powrotnego rejsu za 395 EUR ( opłata manipulacyjna 🙂 ) a bilet w dwie strony kosztował 470 EUR

  4. Nie polecam. Chciałam zakupić bilet w obie strony do Londynu. Był dostępny na ich stronie. Po dobie przyszła odpowiedź, że nie mogą się skontaktować z przewoźnikiem i anulowali moją rezerwację. Jednak na mojej karcie kredytowej nadal była blokada tej kwoty. Te pieniążki miałam zablokowane 8 dni. Dopiero po interwencji mojego banku, zostały one wrócone.ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here